NOTICIAS


15/11/2019

Open Pro

Compartir:

En Open PRO podrás disfrutar de una experiencia profesional única: visitas guiadas por los arquitectos de los edificios.

 

2BMFG, Carles Gelpí + Pich arquitectes, Jordi Paris INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Sábado de 12 a 14 h

à-TIC HABITATGE SOSTENIBLE PROJECTE À-TIC Sábado de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

A+M /arquitectes ANTIGA FÀBRICA CA L’ALIER Domingo a las 11 h

ACABADOMATE HABITATGE LLUÍS COMPANYS Sábado de 16 a 19 h

ACABADOMATE OFICINA AL POBLE NOU Domingo de 16 a 19 h

ALBERT CRISPI + PAOLO SUSTERSIC PAVELLONS DE LA SEAT – MENJADORS DE SEAT Sábado y domingo 2 visitas a las 10 h y 2 visitas a las 11.45 h

andrea + joan arquitectes CASA-TALLER A SANTS Sábado de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Anna Noguera CEM TURÓ DE LA PEIRA Domingo de 10 a 14 h

Archikubik DIPÒSIT DEL REI MARTÍ Sábado y domingo de 11 a 15 h

B720 LYCÉE FRANÇAIS MATERNELLE Sábado a les 11 h

Batlle i Roig, Toni Monté ITINERARI CONNEXIÓ METROPOLITANA #OPENBICI Domingo a las 10 h

Centre d’estudis DOMENECH i MONTANER CASA THOMAS Sábado de 11 a 14 h y de 16 a 18 h

Coma Arquitectura, Lluis Corbella PAVELLONS D’ACCÉS AL LYCÉE FRANÇAIS Sábado 11 a 14 h

Cooperativa LA COL LA BORDA Sábado visitas a las 11, 11.30, 12, 12.30, 13 y 13.30 h

Cuixart:Amorós HABITATGE REHABILITAT AL PUTXET Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Estudi Carme Pinós, Samuel Arriola Escola ESCOLA MASSANA (CENTRE D’ART I DISSENY) Sábado a las 10 h

Estudi Carme Pinós, Samuel Arriola Escola HABITATGES PLAÇA GARDUNYA Sábado a les 11 h

FORGAS Arquitectes INSTAL•LACIÓ DELS ORANGUTANS – ZOO DE BARCELONA Sábado de 10 a 17 h

Jaume Ferret + EIX VERD ITINERARI COBERTES VERDES EIXAMPLE Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Joan Ramon Freire OFICINES CAFUR Domingo a las 11 h

Josep M Julià EMAV CAN BATLLÓ Sábado de 10 a 12 h

Josep M Julià REIAL MONESTIR DE SANTA MARIA DE PEDRALBES Domingo de 10 a 15 h

LEVE PROJECTS PIS ZERO (ARRELS FUNDACIÓ) Sábado de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

LEVE PROJECTS, Eva Serrats ESCOLA-TALLER LA TROBALLA (ARRELS FUNDACIÓ)  Sábado de 16 a 19 h y domingo de 11 a 14 h

LEVE PROJECTS, Eva Serrats RESTAURANT SANTA RITA EXPERIENCE Sábado de 11 a 14 h

LOCA STUDIO + VITALLER RECONVERSIÓ DE COMPLEX INDUSTRIAL EN ESTUDIS Domingo de 10 a 14 h y de 16 a 19 h

Lola Domènech EDIFICI D’HABITATGES PER A QUATRE AMICS Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Maria Pauner de Moragas HABITATGES AL CARRER DE BISCAIA Sábado a les 11 h

Marina Sezam HABITATGE VALLCARCA Domingo de 16 a 18 h

Marta Vicente i Marta Bayona CASAL DE BARRI DE TRINITAT NOVA – SOMLAPERA Sábado a las 18 h

Pich arquitectes, Jordi Paris INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Sábado de 15 a 19 h

Pich arquitectes, Teresa Batlle + 2BMFG, Àgata Buxadé INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Sábado de 11 a 12 h

PMMT ESPAI DE TREBALL INCLUSIU I SALUDABLE AL 22@ Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Ravetllat Ribes arquitectes CASA MULEY AFID Sábado a las 11 h

Roldán + Berengué arquitectes ESPAI BOMBERS – PARC DE LA PREVENCIÓ DE BARCELONA Domingo de 10 a 14 h

Roldan + Berenguer Arquitectes, Mercè Berenguer HABITATGES FABRA I COATS Domingo a las 11 h

Ruisánchez Arquitectes, Manuel Ruisánchez FABRA I COATS Domingo a las 11 h

Ruisánchez Arquitectes, Manuel Ruisánchez PARC DE BOMBERS DE MONTJUÏC Domingo a las 13 h

Sandra Bestraten CA LA DONA Sábado de 11 a 14 h

Santiago Vinuesa ATENEU SAGRADA FAMÍLIA Domingo a las 11 h

Som Habitat ANTIGA FINCA DE CAN PICÓ Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

SUMO Arquitectes SLP, Jordi Pagès VIL·LA URÀNIA Sábado de 13 a 14 h

THE HALL STUDIO CASA SA16 Sábado de 10 a 14 h

VITALLER NOU INSTITUT GUTTMANN Sábado de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Xavier Trajant RESIDÈNCIA UNIVERSITÀRIA UNIHÀBIT CIUTAT VELLA Sábado de 11 a 14 h

 

Hospitalet de Llobregat

Meritxell Inaraja CAN COLOM Sábado de 17 a 19 h

Sandra Bestraten ITINERARI BELLVITGE Domingo a las 11 h

José Ribas Matí HOTEL JEAN NOUVEL Domingo de 11 a 14 h y de 16 a 19 h

Sergi Balagué HOTEL RICHARD ROGERS – RESTAURANT OVNEW Sábado de 17 a 20 h

 

Badalona

Pepita Teixidor EL VIVER, NOVES OFICINES MUNICIPALS Domingo a las 11 h

NS Arquitectes PARC DE BOMBERS DE BADALONA Domingo a las 11 h

Isabel Bennasar ITINERARI: UNA RIERA, UN JARDÍ I UNA PLAÇA Domingo a las 11.30 h

Dora Castellà EDIFICI DE CAPITANIA PORT DE BADALONA Sábado a las 18 h

Olga Tarrasó ITINERARI: LA NOVA FAÇANA MARÍTIMA DE LA CIUTAT GUANYADA A LA INDÚSTRIA Sábado a las 16 h y domingo a las 11 h

RGA Arquitectes HABITATGE UNIFAMILIAR DE BAIX CONSUM ENERGÈTIC Sábado a las 16 h

B720 FUNDACIÓ GERMINA Sábado a las 16 h

 

Santa Coloma de Gramenet

Helena i Júlia  d’Equal Saree PLAÇA D’EN BARÓ Sábado de 11 a 13 h y de 16 a 18 h

Cristina Saez LA CIBA Sábado de 10 a 14 h y de 16 a 18 h

Manel Peribáñez BCQ arquitectura AULA AMBIENTAL ISABEL MUÑOZ (AULA K) AL PARC DE CAN ZAM Sábado  y domingo de 11.30 a 13.30 h

Zaida Muxí ITINERARI: ‘SANTA COLOMA VIOLETA’, URBANISME AMB PERSPECTIVA DE GÈNERE Sábado de 10 a 14 h y de 16 a 18 h

Blanca Noguera COTXERES TMB L9-CAN ZAM Sábado de 11 a 14 h

Mariona Benedito i Cristina Puga ESCOLA DE RESTAURACIÓN SANTA COLOMA Domingo de 12.30 h a 14.00 h