NOTICIES


27/10/2019

Open Pro

Compartir:

A l’Open PRO podràs gaudir d’una experiència professional única: visites guiades per part dels arquitectes dels edificis. 

 

2BMFG, Carles Gelpí + Pich arquitectes, Jordi Paris INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Dissabte de 12 a 14 h

à-TIC HABITATGE SOSTENIBLE PROJECTE À-TIC Dissabte d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

A+M /arquitectes ANTIGA FÀBRICA CA L’ALIER Diumenge a les 11 h

ACABADOMATE HABITATGE LLUÍS COMPANYS Dissabte de 16 a 19 h

ACABADOMATE OFICINA AL POBLE NOU Diumenge de 16 a 19 h

ALBERT CRISPI + PAOLO SUSTERSIC PAVELLONS DE LA SEAT – MENJADORS DE SEAT Dissabte i diumenge, 2 visites a las 10 h i 2 visites a las 11.45 h

andrea + joan arquitectos CASA-TALLER A SANTS Dissabte d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Anna Noguera CEM TURÓ DE LA PEIRA Diumenge de 10 a 14 h

Archikubik DIPÒSIT DEL REI MARTÍ Dissabte i diumenge d’11 a 15 h

B720 LYCÉE FRANÇAIS MATERNELLE Dissabte a les 11 h

Batlle i Roig, Toni Monté ITINERARI CONNEXIÓ METROPOLITANA #OPENBICI Diumenge a les 10 h

Centre d’estudis DOMENECH i MONTANER CASA THOMAS Dissabte d’11 a 14 h i de 16 a 18 h

Coma Arquitectura PAVELLONS D’ACCÉS AL LYCÉE FRANÇAIS Dissabte d’11 a 14 h

Cooperativa LA COL LA BORDA Dissabte, visites a les 11, 11.30, 12, 12.30, 13 i 13.30 h

Cuixart:Amorós HABITATGE REHABILITAT AL PUTXET Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Estudi Carme Pinós, Samuel Arriola Escola ESCOLA MASSANA (CENTRE D’ART I DISSENY) Dissabte a les 10 h

Estudi Carme Pinós, Samuel Arriola Escola HABITATGES PLAÇA GARDUNYA Dissabte a les 11 h

FORGAS Arquitectes INSTAL•LACIÓ DELS ORANGUTANS – ZOO DE BARCELONA Dissabte de 10 a 17 h

Jaume Ferret + EIX VERD ITINERARI COBERTES VERDES EIXAMPLE Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Joan Ramon Freire OFICINES CAFUR Diumenge a les 11 h

Josep M Julià EMAV CAN BATLLÓ Dissabte de 10 a 12 h

Josep M Julià REIAL MONESTIR DE SANTA MARIA DE PEDRALBES Diumenge de 10 a 15 h

LEVE PROJECTS PIS ZERO (ARRELS FUNDACIÓ) Dissabte d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

LEVE PROJECTS, Eva Serrats ESCOLA-TALLER LA TROBALLA (ARRELS FUNDACIÓ) Dissabte de 16 a 19 h i diumenge d’11 a 14 h

LEVE PROJECTS, Eva Serrats RESTAURANT SANTA RITA EXPERIENCE Dissabte d’11 a 14 h

LOCA STUDIO + VITALLER RECONVERSIÓ DE COMPLEX INDUSTRIAL EN ESTUDIS Diumenge de 10 a 14 h i de 16 a 19 h

Lola Domènech EDIFICI D’HABITATGES PER A QUATRE AMICS Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Maria Pauner de Moragas HABITATGES AL CARRER DE BISCAIA Dissabte a les 11 h

Marina Sezam HABITATGE VALLCARCA Diumenge de 16 a 18 h

Marta Vicente i Marta Bayona CASAL DE BARRI DE TRINITAT NOVA – SOMLAPERA Dissabte a les 18 h

Pich arquitectes, Jordi Paris INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Dissabte de 15 a 19 h

Pich arquitectes, Teresa Batlle + 2BMFG, Àgata Buxadé INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU Dissabte d’11 a 12 h

PMMT ESPAI DE TREBALL INCLUSIU I SALUDABLE AL 22@ Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Ravetllat Ribes arquitectes CASA MULEY AFID Dissabte a les 11 h

Roldán + Berengué arquitectes ESPAI BOMBERS – PARC DE LA PREVENCIÓ DE BARCELONA Diumenge de 10 a 14 h

Roldan + Berenguer Arquitectes, Mercè Berenguer HABITATGES FABRA I COATS Diumenge a les 11 h

Ruisánchez Arquitectes, Manuel Ruisánchez FABRA I COATS Diumenge a les 11 h

Ruisánchez Arquitectes, Manuel Ruisánchez PARC DE BOMBERS DE MONTJUÏC Diumenge a les 13 h

Sandra Bestraten CA LA DONA Dissabte d’11 a 14 h

Santiago Vinuesa ATENEU SAGRADA FAMÍLIA Diumenge a les 11 h

Som Habitat ANTIGA FINCA DE CAN PICÓ Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

SUMO Arquitectes SLP, Jordi Pagès VIL·LA URÀNIA Dissabte de 13 a 14 h

THE HALL STUDIO CASA SA16 Dissabte de 10 a 14 h

VITALLER NOU INSTITUT GUTTMANN Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Xavier Trajant RESIDÈNCIA UNIVERSITÀRIA UNIHÀBIT CIUTAT VELLA Dissabte  d’11 a 14 h

 

L’Hospitalet de Llobregat

Meritxell Inaraja CAN COLOM Dissabte de 17 a 19 h

Sandra Bestraten ITINERARI BELLVITGE Diumenge a les 11 h

José Ribas Matí HOTEL JEAN NOUVEL Diumenge d’11 a 14 h i de 16 a 19 h

Sergi Balagué HOTEL RICHARD ROGERS – RESTAURANT OVNEW Dissabte de 17 a 20 h

 

Badalona

Pepita Teixidor EL VIVER, NOVES OFICINES MUNICIPALS Diumenge a les 11 h

NS Arquitectes PARC DE BOMBERS DE BADALONA Diumenge a les 11 h

Isabel Bennasar ITINERARI: UNA RIERA, UN JARDÍ I UNA PLAÇA Diumenge a les 11.30 h

Dora Castellà EDIFICI DE CAPITANIA PORT DE BADALONA Dissabte a les 18 h

Olga Tarrasó ITINERARI: LA NOVA FAÇANA MARÍTIMA DE LA CIUTAT GUANYADA A LA INDÚSTRIA Dissabte a les 16 h i diumenge a les 11 h

RGA Arquitectes HABITATGE UNIFAMILIAR DE BAIX CONSUM ENERGÈTIC Dissabte a les 16 h

B720 FUNDACIÓ GERMINA Dissabte a les 16 h

 

Santa Coloma de Gramenet

Helena i Júlia  d’Equal Saree PLAÇA D’EN BARÓ Dissabte d’11 a 13 h i de 16 a 18 h

Cristina Saez LA CIBA Dissabte de 10 a 14 h i de 16 a 18 h

Manel Peribáñez BCQ arquitectura AULA AMBIENTAL ISABEL MUÑOZ (AULA K) AL PARC DE CAN ZAM Dissabte i diumenge d’11.30 a 13.30 h

Zaida Muxí ITINERARI: ‘SANTA COLOMA VIOLETA’, URBANISME AMB PERSPECTIVA DE GÈNERE Dissabte de 10 a 14 h i de 16 a 18 h

Blanca Noguera COTXERES TMB L9-CAN ZAM Dissabte d’11 a 14 h

Mariona Benedito i Cristina Puga ESCOLA DE RESTAURACIÓN SANTA COLOMA Diumenge de 12.30 a 14 h